ДОРОСЛИЙ ВОЛЕЙБОЛ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Інформує відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.

ДОРОСЛИЙ ВОЛЕЙБОЛ ЛЕТИЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ!

   15 січня 2017 року в спортивному залі Летичівського НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» відбувся турнір з волейболу серед дорослих чоловічих команд «Різдвяна казка».  Приємно, що спортивний захід згуртував спортсменів різного віку та вперше за останні роки став масштабним для Летичівської громади, адже участь у змаганнях приймало дев’ять дорослих чоловічих волейбольних колективів.

   Боролися команди по підгрупах. Запеклою виявилася боротьба у першій підгрупі, де  грали досить сильні команди:  «Суслівці» (с. Суслівці), «Політех»  (м. Хмельницький), «Обрій» (с. Голосків). Найсильнішою у підгрупі стала команда із Суловець, яка обіграла «Політех»  (2:0) та «Обрій» (2:0),  вийшовши у фінал.  Друге місце у підгрупі посів «Обрій» (с. Голосків) програвши суслівчанам – 0:2, команда обіграла «Політех» (м. Хмельницький) з рахунком 2:0.

   В другій підгрупі у важкій та напруженій  боротьбі в фінал вийшли волейболісти із Щедрови (смт Летичів), що обіграли «Летичівський НВК №1» (2:0) та «Сусловецьку ЗОШ» (2:0).  Друге місце у підгрупі посіли летичівські спортсмени,  хлопці виграли у Сусловецької ЗОШ з рахунком 2:1, потім поступилися команді із Щедрови з рахунком 0:2.

  У третій підгрупі кращими виявилися волейболісти із Летичева, що  здобули перемогу над командою із Деражні (2:0) та новокостянтинівськими спортсменами (2:0). Деражнянці програвши летичівцям зібралися силами та здобули перемогу у Новокостянтинова (2:0), посівши друге місце у третій підгрупі.

  Запеклим виявився фінал турніру. В інтригуючій фінальній боротьбі перемогу у спортивних баталіях здобули волейболісти Сусловецької команди, що зуміли переломити хід гри із сильною Щедровою та виграти гру з рахунком – 2:1. Летичівські спортсмени посіли третє місце програвши у фіналі волейболістам із Сусловець та Щедрови з рахунком 2:0 та 2:1.

  Призери турніру нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons