Урочистості до Дня працівників освіти

      Щорічно у першу неділю жовтня в нашій державі відзначається професійне свято працівників освіти.

     З цієї нагоди у приміщенні  Летичівського будинку культури відбулися урочистості, де зібралися  педагоги зі всієї громади.

        Вітаючи освітян з професійним святом, голова  Летичівської громади Ігор Тисячний зазначив, що майбутнє нації виховується і формується в школі, яка є саме тією базою, де дитина знаходить друзів, спілкування, пізнає прописні істини добра, віри й надії

       «Від того, наскільки мудро та ефективно ви посієте у дитячих душах зерна розумного, доброго, вічного, безпосередньо залежать рівень розвитку нашого рідного краю та України загалом. Саме завдяки вашій працелюбності й наполегливості виховуються справжні покоління українців…» – сказав Ігор Іванович.

        Начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради, вітаючи педагогів  із професійним святом, наголосив, що це свято без перебільшення всенародне, бо немає у світі більш почесної професії, ніж професія педагога. Адже всім зрозуміло, що без освіти неможливе духовне відродження нації, прогресивний розвиток в майбутньому.

       Кращі освітяни громади  були нагороджені грамотами та цінними подарунками Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Летичівської селищної ради, райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту.

    

   Окрасою урочистостей стала різнобарвна концертна програма за участю мистецьких колективів та виконавців, а також дитячих художніх колективів громади.

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons