Футбол в пам’ять Миколи Івасюка!

        Інформує відділ освіти, молоді та спорту     

         01 жовтня 2017 року на футбольних полях стадіону “Колос», що у Летичеві, відбувся кубок з футболу серед чоловічих педагогічних колективів, присвячений пам`яті Миколи Михайловича Івасюка.

           На достатньо високому організаційному рівні турнір вп`яте проведено відділом освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради із залученням футбольних колективів трьох громад та одного району Хмельницької області.

           Приємно, що позмагатися та відчути смак перемоги до Летичева прибули: Віньковецький район, Меджибізька та Старосинявська громади, ну і звичайно не менш важлива участь у турнірі Летичівських педагогів.

          Уже на старті Летичів впевнено переміг Меджибізьких освітян з рахунком 5:1 та без проблем обіграв Віньківці, рахунок гри 3:1. Стара Синява не без труднощів здолала віньковецьких футболістів з рахунком 3:2, також обіграла Меджибізьких спортсменів з рахунком 2:1. Інтрига турніру зберігалася до останнього третього туру змагань, який  визначив призерів: Старосинявські спортсмени поступилися за перше місце летичівським футболістам з рахунком 2:4, а Віньківці за третє місце обіграли меджибізьку команду з рахунком 4:3.

        В підсумку перемогу здобули Летичівські освітяни, на другому місці Старосинявські футболісти, третє закріпила за собою команда із смт Віньківці.  

        Призери турніру нагороджені грамотами, медалями, а команда-переможець отримала заслужений перехідний кубок.

         Велика подяка за організацію та проведення турніру Летичівській районній федерації футболу, в особі голови федерації Маскевича Руслана Станіславовича, Летичівській дитячо-юнацькій спортивній школі, в особі директора Бондарчука Олега Сергійовича, кафедрі фізичної культури  Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» (Олійник Віктор Васильович, Вальковський Сергій Олегович, Фокіна Юлія Юріївна), Рибчуку Євгену Івановичу, Кірдану Костянтину Леонідовичу та іншим небайдужим людям.

                                                                Роман Бондарчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons