У світлиці мудрості і знань: свято бібліотекаря

Інформує відділ культури, національностей та релігій    

      30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.  В читальній залі Летичівської  публічної бібліотеки відбувся бібліо день приурочений Всеукраїнському дню бібліотек.

      На своє професійне свято зібралися працівники бібліотек Летичівської громади. В  святково прикрашеній залі бібліотеки привертала увагу виставка-вітання «Бібліотека – храм науки» на якій ілюстрації та фото колаж бібліотечних соціокультурних заходів, альбоми, сценарії, програми роботи  клубів за інтересами, матеріали та підсумки оглядів-конкурсів тощо, що розкривають роботу бібліотечних закладів громади.

На урочистому засіданні прозвучало вітання від начальника культури, національностей та туризму Морозової Оксани Михайлівни, директора Летичівської публічної бібліотеки Дмухівської Ольги Іванівни. 

     Подяками нагороджені переможці обласного конкурсу бібліотек з   національно-патріотичного виховання громадян  «Україна починається з тебе», також за підготовку призерів  всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «НАША СПАДЩИНА» у різних номінаціях.

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons