«Осінній ярмарок» у дошкільних навчальних закладах громади

 Інформує відділ освіти, молоді та спорту        

      За народним переказом, Осінь – старша дочка Сонця, вона останньою залишила батьківський дім і стала на Землі четвертою порою року. Посилаючи  Осінь  на Землю, Сонце сказало їй: « Забирай все моє багатство, віддаю тобі все моє золото. Будь щедрою, і люди полюблять тебе».

     Вже доброю традицією  стало проводити  свято осенні у дошкільних  навчальних закладах Летичівської громади. Осінній ярмарок для українського народу завжди був очікуваною та бажаною подією.Це  відзначення  завершення  збору врожаю, уславлення  праці, родючості  землі та сімейного благополуччя.

  

     06 жовтня  2017року  в  Летичівському  дошкільному  навчальному  закладі №4  «Дзвіночок» відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені.

    Святковий коровай – символ дружби  діти вручили  завідувачу  дитячим садочком Марущак Світлані Миколаївні.

    Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого.   Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи.    

    Ярмарок був наповнений яскравими,  веселими народними дійствами за участю кумоньок  у вишиванках, козаками, грою на народних інструментах, циганами  які співали, танцювали, ворожили.

      Кожна група садочка представляла стіл з товарами на продаж. То ж мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дорослі та дітлахи. А посмакувати було чим – від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вишукані тортики.   

     Кухарі садочка пригощали усіх присутніх смачними варениками, компотом з осінніх фруктів. Одним словом смакота!

     Окрім  продуктів  в приміщенні садочка   красувалися  різноманітні  поробки з овочів і фруктів. 
     Усі присутні  на  ярмарці  гарно  відпочили і повеселилися,  мали  можливість зустрітися з родичами, знайомими друзями, обмінятися думками, рецептами, своїми знаннями та секретами.

Вихователі разом з дошкільнятами  подарували присутнім пісні, танці, конкурси.

 

    У «Калиноньку»  на ярмарок

На рідній Україні нашій здавна,

Існує звичай добрий, гарний, славний,

Коли зібрали урожай багатий,

Везти його на ярмарок продати.    

     27 вересня в Летичівському дошкільному навчальному закладі центрі розвитку дитини «Калинонька» відбувся веселий розважальний захід «Осінній ярмарок» з участю колективу закладу, дітей, батьків вихованців.

    Ярмарок був наповнений яскравими, веселими народними дійствами за участю діда Солопія та баби Явдохи, Гарбуза та його овочевої родини, гуртами «Перлини «Калиноньки», виступами дітей усіх дошкільних груп.

    Тут  була  виставка виробів  з природного матеріалу «Дари осені», смачна солодка випічка, виготовлена  дбайливими руками батьків та дітей. За кошти,вилучені на ярмарку будуть придбані дитячі музичні інструменти та карнавальні костюми. 

Осінній ярмарок – це справжнє свято !

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons