До Дня толерантності

 Інформує відділ культури, національностей та релігій

        Толерантність в нашому житті.
  Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Цього дня за традицією в різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості. У нашій бібліотеці під назвою «Толерантність в нашому житті» відбувся психологічний практикум з учнями 6-Б класу НВК – ліцею №1.           

     З молодшими школярами відбулося  заняття-практикум «Толерантність врятує світ»  з учнями 4-А класу Летичівського НВК №1.

Довідково

Толера́нтність (від лат. tolerantia — терпіння) — у загальному розумінні слова, – ослаблення чи відсутність можливості реакції на який-небудь несприятливий чинник внаслідок зниження чутливості до його впливу. На індивідуальному рівні — це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також — особливості поведінки та способу життя інших. Терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності суспільств, особливо тих, які не є гомогенними ні у релігійному, ні в етнічному, ні в інших соціальних вимірах.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons