Вчитель року – 2018

       Інформує відділ освіти, молоді та спорту

        На базі Меджибізької загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів пройшов І етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» у номінації  «Фізика».

        Конкурсні випробування повністю відповідали конкурсним випробуванням другого та третього  туру конкурсу:«Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Навчальний проект», «Урок».

        Відповідно до вимог конкурсу, кожен учасник  створив  профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, на якому обов’язково розміщено  відеорезюме .

Крім основних конкурсних випробувань учасникам були запропоновані також «Самопрезентація»,  де необхідно представити власний досвід, себе як вчителя, досягнення, свою педагогічну ідею, життєве та педагогічне кредо. Журі оцінювало емоційність і образність самопрезентації; культуру мовлення; висвітлення позакласної діяльності з предмету, методичної діяльності, роботи з батьками та громадськістю, результативності власної педагогічної діяльності; естетичність зовнішності, одягу, стиль поведінки конкурсанта також  презентували власну педагогічну систему, використовуючи при цьому мультимедійний супровід (до 15 слайдів) та персональний Інтернет-ресурс.

На конкурсі, який відбувся в стінах прекрасного навчального закладу, всі отримали ковток натхнення, яскравість і емоційність виступів учасників конкурсу, свіжі ідеї для подальшої роботи. У виступах конкурсантів було багато «родзинок» про які потрібно не тільки почути, а й застосовувати у своїй діяльності.

Вітаємо переможця та лауреатів конкурсу «Вчитель року-2018» у номінації «Фізика».

Переможцем стала Панічева Леся Василівна Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

Дипломи лауреатів за друге місце отримали:

Козко Діана Володимирівна Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Данчук Оксана Анатоліївна Летичівського НВК №3 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад»;

Закорчевний Юрій Васильович Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Дипломи лауреатів за третє місце отримали:

Данилюк Катерина Андріївна Новокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Прус Віктор Сергійович Сусловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відділ освіти, від щирого серця вітає Лесю Василівну Панічеву з цією перемогою. Бажаємо творчих успіхів та здійснення мрій.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons