ПЕРЕМОГЛИ НАЙКРАЩІ!

13 січня 2018 року у розпал новорічно-різдвяних свят традиційно відбувся турнір з волейболу серед дорослих чоловічих команд “Різдвяна казка». Міжрайонний спортивний захід зумів зібрати у спортивному залі Летичівського НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» волейбольні колективи з трьох районів Хмельницької області: Летичівського, Деражнянського та Старосинявського.

Розіграш нагород волейбольного турніру пройшов у запеклій та напруженій боротьбі, адже кожна із команд була достойна поборотися у фіналі змагань.
Отож рахунки групового етапу: «Деражня» – «Новокостянтинів» (2:1), «Деражня» – «Суслівці» (2:0), «Новокостянтинів» – «Суслівці» (2:0), «Голосків» – «Летичів» (2:1), «Голосків» – «Стара Синява» (2:0), «Летичів» – «Стара Синява» (2:1).
У інтригуючому фіналі за третє місце зустрілися команди «Новокостянтинів» – «Летичів». Незважаючи на втому команди гідно протистояли одна одній, але кращими у зустрічі виявилися новокостянтинівці, здобувши перемогу з рахунком 2:0 (26:24, 25:19).
Перше місце розігрувалося між волейболістами із с. Голосків та м. Деражня. Доволі легко без перешкод деражнянці взяли гору у першій партії (16:25), але командний дух та краща зіграність голосківців принесли свій результат та виграну другу (25:22) та третю (15:9) партії у фінальній грі, а загалом у турнірі.
За підсумками змагань перше місце здобули волейболісти із Голоскова, на другому місці деражнянці, третє почесне закріпилося за волейболістами Новокостянтинівської команди. Призери турніру нагородженні медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.
Роман Бондарчук. Головний спеціаліст
відділу освіти, молоді та спорту
Летичівської селищної ради

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons