ПОВЕРНУЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Без перебільшення  легка атлетика вважається королевою  спорту.  Тому у Летичівській громаді особлива увага приділяється даному виду спорту, про що свідчать нещодавні перемоги Летичівських легкоатлетів.

Вдалими для наших спортсменів стали 17 січня 2018 року старти у м. Хмельницькому на Чемпіонаті Хмельницької області в приміщенні: Максим Білоконь – 1 місце з бігу на дистанції 200 м. серед юнаків (результат 25,4 с.),  Андрій Грищук – 1 місце у штовханні ядра (12 м. 54 см.), Олександр Рейвах – ІІІ місце з бігу на дистанції 60 м. з бар’єрами.  Летичівська команда у естафеті була в трійці кращих серед юнаків з результатом 1.28.8, склад команди: Максим Білоконь, Владислав Волкотруб, Андрій Сліпак, Віталій Мохнатий.

З високими результати повернулися Летичівські спортсмени 19 січня 2018 року з м. Вінниця, де відбулися Відриті змагання «Кубок Поділля» серед юнаків та дівчат 2001 р. н. та молодших: Андрій Сліпак – 1 місце на дистанції 400 м. серед кадетів (1.01.4), Андрій Грищук – ІІ місце зі штовхання ядра серед юнаків (13 м. 71 см.), Максим Білоконь – 1 місце з бігу на дистанції 60 м. (7,2 с.), Ярослав Рейвах – ІІІ місце з бігу на  дистанції  60 м. з бар’єрами (10.8 с.), Владислав Стасюк – V місце зі штовхання ядра серед кадетів (9 м. 65 см.), Віталій Мохнатий – VІІІ місце з бігу на дистанції 400 м. серед юнаків (1.00.2).

          Перші у цьому році старти стали вдалими та переможними для наших спортсменів, а ще довели факт розвитку легкої атлетики у Летичівській громаді, тому бажаємо нашим спортсменам подальших перемог та високих результатів!

                                                                   Роман Бондарчук. Головний

                                                                   спеціаліст відділу освіти, молоді та

                                                             спорту Летичівської селищної ради

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons