Вітаємо призерів обласних олімпіад та їх наставників.

Вітаємо Григор’єву Яну, ученицю 10 класу та Шадріна Олександра, учня 11 класу Летичівського НВК №1 – ліцей, які посіли ІІІ – місце на обласній олімпіаді з астрономії. Вчитель Кліпановська Григорівна.

Вітаємо Кітніка Володимира, учня 11 класу Летичівського НВК №1 – ліцей, який посів   ІІІ – місце на обласній олімпіаді з історії. Вчитель Способ Валентина Григорівна.

Вітаємо Мовчанюк мар’яну, учиницю 11 класу  Летичівського НВК №1 – ліцей, яка посіла ІІІ – місце на обласній олімпіаді з  математики. Вчитель Черниш Людмила Петрівна.

Вітаємо з черговою перемогою, зичимо подальших успіхів та здійснення мрій.

Предметні учнівські олімпіади ІІ та ІІІ етапів з навчальних предметів, а їх вісімнадцять, є важливими навчально-освітніми заходами і не лише тому, що дають можливість творчо реалізуватися найбільш активній частині школярів і вчителів. Вони дозволяють визначити наявний, реальний стан розвитку предметного напряму, виявити існуючі проблеми, наочно продемонструвати «що ми знаємо» та «що ми вміємо»  на рівні середньої школи на сьогоднішній день. А це, у свою чергу, дає можливість зробити прогноз на майбутнє й відкоректувати плани: показуючи реальний рівень індивідуальної професійної компетентності як учасників, так і вчителів, що їх готують, олімпіади дають змогу чітко окреслити напрями подальшого професійного розвитку.

Більш того такі інтелектуальні змагання відіграють неабияку мотиваційну роль. Вони ініціюють подальший поступальний розвиток в оволодінні предметом і не лише у переможців, але й в учасників.

Григор’єва Яна, учениця 10Б класу, вчитель Кліпановська Надія Григорівна – 3 місце з астрономії

Кітнік Володимир, учень 11А класу, вчитель Способ Валентина Григорівна – 3 місце з історії

Мовчанюк Мар’яна, учениця 11А класу, вчитель Черниш Людмила Петрівна – 3 місце з математики

Шадрін Олександр, учень 11А класу, вчитель Кліпановська Надія Григорівна –  3 місце з астрономії

 

 

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons