Подільська красуня

7 березня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради спільно з радою лідерів учнівського самоврядування Летичівської ОТГ  було проведено конкурс-концерт «Подільська красуня» серед учениць 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Летичівської громади.

        Красиві, граціозні і звабливі,

                            Розумні, славні диво-претендентки.

                            Сьогодні зовсім юні учениці,

                            А завтра – випускниці та студентки, –

такими словами розпочали конкурс ведучі Денис Кліманський, голова комісії культури та дозвілля обласної ради старшокласників та Юрій Іванишин, активний учасник ради учнівського самоврядування та постійний ведучий усіх заходів на рівні громади.

Напередодні міжнародного жіночого дня дівчата-конкурсантки демонстрували знання української мови та історії, народних звичаїв та традицій, показували, як гарно співають, грають на музичних інструментах, танцюють та декламують юні україночки. Їхні виступи були яскравими, креативними, цікавими та красивими, чим зуміли «підкупити»  журі і завоювати заслужені оплески глядачів. Приємно, що на високому рівні виступили активістки учнівського самоврядування громади Анна Синявська, Марина Коваль, Вікторія Коцур, Анастасія Кордонець. Усі претендентки були гідними найкращих оцінок і заслужили звання: «Міс Чарівність», «Міс Креативність», «Міс Ерудиція», «Міс Талановитість», «Міс Елегантність», «Міс Оригінальність», «Міс Грація», «Міс Творчість», «Міс Артистичність».  Титул «Подільської красуні» Летичівської громади у впертій боротьбі, заслужено здобула Ірина Сірик, учениця Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія».

Спонсорами свята стали відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради, салон весільної та вечірньої моди «JOANNA SPOSA» з м.Вінниці.

Лідери учнівського самоврядування кожної школи привели з собою вболівальників, які в несамовитій боротьбі підтримували своїх красунь і також змагалися між собою, використовуючи плакати, пісні, кричалки, гасла, презентації. А між змаганнями, з концертними номерами, виступали вихованці Летичівського Центру творчості дітей та юнацтва і шкіл громади.

Хочеться окремо відзначити колектив Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія»: директора – Жорницьку Тетяну Василівну, педагогів та учнів, які активно підтримали проведення заходу і створили у своєму закладі атмосферу максимального сприяння.

Після завершення дійства своїм захопленням та  позитивними враженнями ділились усі: самі учасники, їхні друзі, гості, батьки та вчителі, що свідчить про необхідність організації та проведення таких заходів.

Баліцький Ілля, голова ради лідерів

учнівського самоврядування

Летичівської ОТГ

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons