Вечірній рейд на території Летичівської громади

16 березня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Летичівського СЦСССДМ Вальковською І.Ю. взято участь у спільному вечірньому рейді за участі головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Бондарчука Р.С., начальника відділу муніципальної інспекції з благоустрою Ніцевича А.В., старшого дільничого офіцера поліції Карпова О.В. , дільничого офіцера поліції Валькового С.С. та інспектора сектору реагування патрульної поліції Домбровського А.М., щодо відпочинку молоді у вечірній час на території Летичівської громади.

Під час рейду були відпрацьовані місця масового скупчення неповнолітніх та молоді в смт. Летичів з метою перевірки дотримання власниками розважальних закладів обмежень щодо відвідування їх неповнолітніми.

Власників закладів торгівлі проінформовано про відповідальність, щодо продажу алкоголю неповнолітнім та про обмеження перебування неповнолітніх у громадських місцях, забезпечення режиму роботи в даних закладах у вечірній час відповідно до рішення виконкому селищної ради. Фактів порушення законодавства з даного питання виявлено не було.

Також з неповнолітніми, які були виявлені без нагляду батьків у пізній час, проведено профілактичні бесіди з питань попередження тютюнопаління та протиправних дій.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons