ЧЕМПІОНАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, ЧЕМПІОНАМИ – СТАЮТЬ!

          Важка атлетика – один із основних Олімпійських видів спорту, заняття яким вирішують завдання всебічного фізичного розвитку людей, укріплення їх здоров’я, підготовки до праці і захисту Батьківщини. Мабуть не знайдеться  людини, яка не хотіла б мати велику фізичну силу і красиву тілобудову. Але сила і гармонійний розвиток м’язів не приходять самі по собі. Вони розвиваються в процесі заняття спортом, зокрема силовими видами спорту.

          Зрозуміло, на перший погляд, що даний вид спорту не є жіночим, адже «таскати» залізо – не жіноча справа. Хоча якщо маєш велике бажання, то в житті з’являється вид спорту, який тобі до душі, тому і пов’язуєш  з ним своє подальше життя.

Важку атлетику, яка стала покликанням життя обрала собі Тетяна Побережна  – майстер спорту України. А розпочалося усе з відділення важкої атлетики Летичівської дитячо-юнацької спортивної школи, що тренує досвідчений тренер, майстер своєї справи та справжній професіонал – Микола Дмитрович Тимчик. Ще зовсім юним дівчам у дев’ять років Тетянка потрапила на тренування до Летичівської дитячо-юнацької спортивної школи, де формувався характер спортсменки, траплялися невдачі та перемоги, а ще був стертий не один мозоль та піднято сотню важкого металу для того щоб досягти високого успіху у житті.

Уже через рік тренувань розкривається талант юної спортсменки вона стає чемпіонкою Хмельницької області, а уже до дев’ятого класу Тетяна Побережна – шестиразова чемпіонка Хмельницької області, трьохразова переможниця Всеукраїнських змагань під девізом “Хто ти майбутній олімпієць», призерка чемпіонату України серед всіх спортивних товариства (міжвідомчі змагання).

Підсумком високих досягнень у 2011 році спортсменці – важкоатлетці Летичівської дитячо-юнацької спортивної школи вручено приз «Кращий спортсмен року» серед дівчат Хмельницької області.

Розпочавши навчання в Івано-Франківському спортивному коледжі, Летичівська чемпіонка ставала призеркою чемпіонатів України з важкої атлетики серед дівчат до 17 та 20 років. Навчаючись у Київському університеті фізичної культури та спорту та проживаючи у м. Київ, Тетяна Побережна після двохрічної перерви продовжує тренуватися та виступати на чемпіонатах і кубках України прославляючи Летичівський край.

З 09 по 13 березня 2018 року у м. Чернігові відбувався кубок України з важкої атлетики, де наша землячка – Тетяна Побережна у ваговій категорії    58 кг. виконала майстра спорту України, посівши четверте місце. Спортсменці в ривку штанга підкорилася у 66 кг., у поштовху 84 кг., загальна сума – 150 кг., набравши 60 очок  Тетяні до третього місця не вистачило всього 10.

Пристойний результат нашої спортсменки, підтверджує не даремність щоденних тренувань у стінах спортивного залу стадіону «Колос», а робота тренера-викладача Миколи Дмитровича Тимчика, що з 1981 року «кує кузню» талановитих важкоатлетів варта наслідування, адже проста дівчина із глибинки України, виконавши майстра спорту України, ще раз довела, що чемпіонами не народжуються, а чемпіонами – стають.

З цією вагомою подією хочеться привітати дирекцію та тренерсько-викладацький склад Летичівської дитячо-юнацької спортивної школи та побажати подальших високих результатів у спорті. Успіхів вам шановна спортивна еліта Летичівської громади.

Роман Бондарчук. Головний спеціаліст

відділу освіти, молоді та спорту

Летичівської селищної ради

 

На фото: майстер спорту України з важкої атлетики – Тетяна Побережна та перший тренер спортсменки – Микола Дмитрович Тимчик. (фото М. Тимчика)

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons