«Майбутнє лісу у твоїх руках»

 

На виконання Наказу №47 від 11.03.2013 року Державного агентства лісових ресурсів України «Щодо проведення у 2018 році Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»», Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства №02-358 від 15.03.2018 року, Державного підприємства «Летичівське лісове господарство» №29 від 19.03.2018 року, в рамках акції ДП «Летичівське лісове господарство» просить долучити до участі в конкурсі на кращий твір учнів 5 – 8 класів та на кращий малюнок учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Людина та ліс».

Роботи конкурсу слід виконати та надати в відділ освіти  до 18 квітня 2018 року.

Підсумки конкурсів будуть визначатися з 20 квітня по 09 травня 2018 року.

Нагородження переможців конкурсів з відзначенням цінними подарунками по  громаді буде проведено після підведення підсумків.

Правила проведення конкурсів в загальноосвітніх навчальних закладах  на кращий твір та малюнок за темою «Людина та ліс»:

  1. На конкурс подаються роботи написані виключно на аркушах формату А-4. Об’єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого об’єму, в т.ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться.
  2. Вимоги до малюнків. На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
  3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження виконавця; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон; назву навчального закладу.
  4. Від кожного навчального закладу приймається по дві роботи в кожній номінації.

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons