«Риторика – ключ до успіху»

У Летичівському  НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  – гімназія»  28.03.18 року відбувся обласний семінар вчителів української мови та літератури на тему : «Риторика  – ключ до успіху». (Вивчення  практичної риторики у 10-11 класах  за новими  програмами). У роботі семінару взяла участь завідувач сектору української та зарубіжної філології, методист української мови та літератури ХОІППО  Манзюк Світлана Андріївна,  яка у  своєму виступі  в доступній формі  донесла думку до вчителів – словесників  про необхідність  вивчення риторики в 10-11 класах. Оскільки учні  йдуть  у самостійне  життя  і їм  потрібно  буде  вміти виступити перед  аудиторією,  висловити думку , зацікавити ту чи іншу  людину  на різних  етапах  власного життя. Це, звичайно,  не можливо  без  знання  риторики. Світлана Андріївна   дуже вдало у вигляді  дерева життя   подала закони  риторики.  Риторика  – ключ до успіху!

Семінар відкрила головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Летичівської селищної ради Човча А.Г. . Заступник директора з навчально-виховної роботи Івасюк Г.І. презентувала заклад.

Практичну частину семінару розпочали учителі української мови та літератури гімназії: Тисячна О.І., Степанова Т.А., Ковальчук А.А., які поділились досвідом використання хмарних сервісів Office 365 та Online- ресурсів у підготовці до ЗНО на уроках  української мови та літератури, а саме: створення колективної презентації в Microsoft Office PowerPoint, та Online-опитування в Microsoft Office Forms.

Презентували свою роботу в сервісі Padlet – інструмент зі створення віртуальної дошки для сумісної роботи ;

в Online-сервісі Kahoot!, що дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри ; використання дидактичних вправ розроблених в Online-сервісі Learning Apps;

завдання створені на інтерактивному робочому аркуші Wizer.Me ; використання відеосюжетів в режимі «одного вікна», створеного в онлайн – сервісі Vizia ;

розроблені тестові завдання в онлайн – сервісі Go Pollok ;освітній портал “Класна оцінка”.

Кожен учасник семінару до свого педагогічного доробку отримав досвід учителів Летичівської гімназії. Стали учасниками майстер-класів, мали  можливість вільного обговорення актуальної проблематики, освоєння новітніх теоретичних і методологічних аспектів сучасної науки.

Форма роботи,  як обласний семінар, є актуальним  засобом обміну передовим педагогічним досвідом і творчими знахідками для вчителів.

  1. P. S Щиро дякуємо за допомогу і велику підтримку у проведені обласного семінару вчителям – словесникам  Летичівського  НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія».  Хочеться не оминути і подякувати учням, які допомагали у практичній частині семінару .
Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons