Пролунав останній шкільний дзвінок.

Із квітами та усмішками на обличчях  у передчутті канікул 25 травня 2018 року  в  закладах  загальної середньої освіти Летичівської громади пролунав останній шкільний дзвінок . Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віремо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаємо усім випускникам та їх батькам вдало скласти ЗНО і стати студентами, а усім учителям , учням здоров’я, гарного літнього відпочинку, наснаги та всіх гараздів.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons