У Львові нагородили переможців конкурсу вчителів Make Your Mark (Зроби свій внесок) від компанії «Київстар».

Вітаємо вчителя географії та біології  Цимбалюк Марію Василівну та вчителя географії, економіки та екології  Кордяка Івана Михайловича Летичівського НВК №1-ліцей з нагородою від компанії «Київстар».

22 травня у центральному львівському офісі компанії «Київстар» відбулася прес-конференція для журналістів з нагоди вручення іменних сертифікатів переможцям Міжнародної ініціативи Make Your Mark (Зроби свій внесок) за підтримки інноваційних вчительських програм у Львівській, Івано-франківській та Хмельницькій областях.

22 розробки від талановитих учителів середньоосвітніх шкіл 9 областей України будуть реалізовані завдяки гранту на загальну суму 1,5 млн. грн. Отримувачі «грантів» від «Київстару» познайомили присутніх з програмами для учнів та отримали з рук PR менеджера компанії Олександри Гнатик сертифікати, що підтверджують надання коштів для реалізації їхніх програм.

Додамо, минулого року «Київстар» запросив талановитих та небайдужих до своєї справи вчителів узяти участь у конкурсі та отримати грант на реалізацію свого освітнього проекту в галузі точних наук.

Понад 100 вчителів із 45 населених пунктів 19 областей України представили на конкурс унікальні ідеї, які не передбачені шкільною програмою та які не фінансує держава – це були основні критерії відбору.

Серед переможців було відзначено три проекти з Заходу України:

Летичівський «Природничий навігатор» – це комплексний навчальний сервіс для учнів, які прагнуть поглибити свої знання в природничих науках. Він базується на об’єднанні роботи трьох сайтів – edu.navigator.pp.ua (система управління навчанням), navigator.pp.ua (система керування замовленнями та онлайн-роботи з клієнтами) та biolog.pp.ua (система просування освітніх послуг). «Природничий навігатор» дозволить покращити й зробити більш зручним як процес викладання, так і навчання для учнів молодших і старших класів. Завдяки активному використанню Інтернет-технологій та інтерактивних онлайн-конспектів учні зможуть здобувати знання з природничих наук поза шкільною програмою, більш ефективно готуватися до ЗНО, а вчителі – проводити вебінари та дистанційні курси.

Івано-Франківська «Школа передових технологій» – це проект, спрямований на підвищення освіченості учнів із 60 загальноосвітніх навчальних закладів області, розділений на декілька комплексних етапів. Проект покликаний допомогти учням 9-11 класів поглиблено вивчати галузі енергозбереження, енергоефективності та передових технологій, і включатиме в себе курси з 3D-друку, моделювання, програмування та робототехніки. Підсумком проекту стане масштабний хакатон ідей.

Львівська «Школа точних наук «Київстар» – проект, покликаний зробити вивчення точних наук корисним, цікавим та інтерактивним шляхом застосування теоретичних знань на практиці. Для досягнення цілей проекту розробники організують літній табір «КИЇВСТАР» на базі Львівського фізико-математичного ліцею, де у форматі тижневих навчальних зборів будуть проводитися практичні заняття зі студентами. Неформальна обстановка і взаємодія між учасниками табору дозволить створити творчу й невимушену атмосферу, що сприятиме поглибленню знань в області фізики та математики. Для більшого заохочення учнів до вивчення точних наук Київстар подарував ліцею сучасний телескоп.

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons