Свято випускників 2018

23 червня 2018 року на свято до випускників у Будинок культури завітали голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва, голова районної ради  Альона Хавхун, перщий заступник Летичівського  селищного голови Олег Ліщинський,начальник відділу освіти,молоді і спорту Михайло Маринюк , інші  офіційні особи. Керівники району та громади привітали випускників, їх батьків та вчителів з урочистою подією та побажали всім міцного здоров’я, успіхів і реалізації всіх найсміливіших задумів.

«Дорогі випускники!Сьогодні ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Нехай цей шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.»,- так зворушливо звучали напутні   слова   на адресу  випускників під час свята.

Випускники щиро дякували всім, хто навчав, турбувався про них, створював затишок протягом усього періоду навчання. Від вчителів та батьків лунали  вдячні слова та побажання на щасливе доросле, самостійне життя.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons