Активний відпочинок дітвори в англомовному таборі Летичевського НВК №2-гімназія

Цьогоріч нашим дітям була надана прекрасна можливість поєднувати приємне з корисним. Діти не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови. Цікаво проведений час та веселощі вдало поєднувалися з уроками англійської мови, завдяки позитивним та креативним волонтерам та гостям із Америки.
Дружба не має ні вікових, ні мовних, ні кордонів за «пропискою». Саме це доводено у англомовному таборі із однойменною назвою, що уже четвертий рік поспіль розгортається у стінах Летичівської гімназії. Дітвора із усієї околиці покращувала свої знання іноземної мови завдяки цікавим іграм, заняттям та пісням. Цьогорічний сезон став особливим: викладачами були справжні носії англійської, гості із Америки, а точніше із Сіетлу, що у штаті Монтана. 12 американців за волонтерською програмою прибули до Летичева й допомагали розвиватися школярам. Посприяв цьому волонтер Віталій Босенко.
На фото демонстрація американського футболу .
Охочих цьогоріч було вдосталь: з 200 діток, на яких розраховували, виявили бажання вивчати англійську 300: із Летичева, ближніх сіл та навіть Вінниці, Хмельницького та Одеської області. Протягом п’яти днів школярі пізнавали мову завдяки веселим іграм, таким як тачбол, американський футбол, бейсбол, а також пісням іноземною. Адже це пізнавально та корисно для діток, а окрім того, налагоджує зв’язки із іноземними друзями.

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons