ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

 

                  СПІЛЬНИЙ НАКАЗ 

_______________________________________________________________________________

 

ЛЕТИЧІВ                                               МЕДЖИБІЖ

 

14.01.2019 НАКАЗ 06-а/ 04-а

 

Про підсумки  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у  2018/2019  навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2018 року № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» також наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 19 вересня 2018 року № 373-од та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у  листопаді-грудні  2018 року були проведені  олімпіади з  географії, історії, фізики, хімії, математики,  біології, інформатики, інформаційних технологій, англійської, німецької, польської, російської, української мови та літератури, екології, астрономії, основ економіки, трудового навчання, основ правознавства.

Оптимальні умови проведення теоретичних турiв олімпіад були створенi Летичівським ліцеєм №1 (в.о.директора школи Долинський А.Б., заступник директора Шкляр В.М.)  та Меджибізькою ЗОШ  І-ІІІ ступенів (директор школи   Данішевський С.І.).

Органiзацiйний, науково-теоретичний та методичний рiвнi проведення олімпіад вiдповiдали вимогам Положення  “Про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності”. До роботи у складi журi  були залучені педагогічні працівники обох громад.

У ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад взяли участь 575 учнів, з них переможців – 287 ( диплом І ступеня- 62 учасники, диплом ІІ ступеня-  99 учасників, диплом ІІІ ступеня-126 учасників), що становить 50% від загальної кількості учасників.

Призерів по Летичівській ОТГ- 194 ( диплом І ступеня- 52  учасники, диплом ІІ ступеня-68 учасників, диплом  ІІІ ступеня- 74 учасники), що становить 68 % від загальної кількості переможців ( на 3 % більше в порівнянні з минулим роком).

Призерів по Меджибізькій ОТГ- 93 ( диплом І ступеня- 10 учасників, диплом ІІ ступеня-  31  учасник, диплом ІІІ ступеня- 52 учасники), що становить  32% від загальної кількості переможців.

Найсильнішими командами серед закладів загальної середньої освіти визначено:

– Летичівський ліцей №1( диплом І ступеня- 38 учасників,  диплом ІІ ступеня-22 учасники, диплом ІІІ ступеня-18 учасників), що становить 27 % від загальної кількості переможців), в.о.  директора школи Долинський А.Б.;

-Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія » (диплом І ступеня- 9 учасників, диплом ІІ ступеня – 24 учасники, диплом ІІІ ступеня-21 учасник, що становить 19 % від загальної кількості переможців; на 5% більше в порівнянні з минулим навчальним роком), директор школи Жорницька Т.В.;

-Меджибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом І ступеня- 5 учасників, диплом ІІ ступеня – 16 учасників, диплом ІІІ ступеня-16 учасників, що становить  13% від загальної кількості переможців; на 3% більше в порівнянні з минулим навчальним роком), директор Данішевський С.І.;

-Летичівський  ліцей №3  (диплом І ступеня- 2 учасники, диплом ІІ ступеня – 10 учасників, диплом ІІІ ступеня-18 учасників, що становить  10 % від загальної кількості переможців; на 4% більше в порівнянні з минулим навчальним роком), директор Білоконь А.О.;

Голосківську ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом І ступеня- 5 учасників, диплом ІІ ступеня – 10 учасників, диплом ІІІ ступеня-12 учасників, що становить  9 % від загальної кількості переможців; на 4% меньше в порівнянні з минулим навчальним роком), директор школи Шкляр М.П.

Позитивна динаміка результативності  виступів прослідковується  у Лисогірській ЗОШ І-ІІ ступенів( директор Теслюк З.Я).,Сусловецькому ліцеї, (директор Прус Т.В.), Голенищівському ліцеї( в.о.директора школи Драчук О.І.)

Для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін визначено  62 переможці.

Серед типових недоліків та проблем, які постали перед  учасниками олімпіад при виконанні завдань, члени журі зазначили:

– недостатній рівень знань з української літератури щодо                            класифікації літературних жанрів; визначення літературних течій; ідейно-художнього аналізу поетичного твору;

– неспроможність розв’язування задач підвищеної складності з математики, фізики, біології, географії; розв’язування задач та системи рівнянь з хімії та  із ступінчастими тестами групи В з біології;

– примітивізм щодо аналізу правових ситуацій, відповідей на відкриті питання, знання правової термінології з правознавства;

– неякісну роботу з контурними картами, історичними джерелами, документами, хроніками.

Окрім наявних прогалин щодо формування умінь та навичок з базових дисциплін, все це свідчить про недостатню роботу з розвитку творчих здібностей та обдарувань учнів, пошуку обдарованої молоді, залучення учнів до інтелектуальних змагань, роботи у предметних гуртках, факультативах. Потребують  поширення  методики та програми роботи з обдарованими дітьми, запровадження дієвого стимулювання обдарованої молоді та їх наставників.

Враховуючи рішення оргкомiтету та членів журi II етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити списки переможців ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін і списки вчителів, які їх підготували (додаток 1).

2.Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учнів-призерів  ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

До 01.04.2019

3.Відзначити подяками  відділу освіти Летичівської селищної ради або Меджибізької селищної ради відповідно вчителів, які підготували переможців ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін та керівників  закладів загальної середньої освіти: Летичівського ліцею №1, Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Летичівського ліцею №3, Сусловецького ліцею, Новокостянтинівського  ліцею, Голенищівського ліцею, Гречинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», Вербецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів, Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів, Митковецької гімназії  ( директори Долинський А.Б., Жорницька Т.В., Білоконь А.О., Прус Т.В., Данилюк І.М., Драчук О.І., Чорнобай О.Д., Голуб Н.П.,  Шкляр М.П., Данішевський С.І., Попадюк Т.В., Теслюк З.Я., Мазурков О.Г.,  Кащин О.О. відповідно).

До 01.04.2019

4.Висловити подяку головним спеціалістам відділів освіти Демюк В.В., Човчі А.Г., Човчі В.С., Онищуку Б.В., Глядченко К.А., Каченюк А.С., директорам Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Летичівського ліцею №1 Данішевському С.І., Долинському А.Б., заступнику директора Летичівського ліцею №1  Шкляру В.М. за створення належних умов під час проведення предметних олімпіад.

Січень 2019

  1. Головним спеціалістам відділів освіти Демюк В.В, Глядченко К.А. проаналізувати результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на нараді керівників та засіданнях методичних об`єднань учителів.

Січень- серпень 2019

 

6.Керівникам  закладів загальної середньої освіти:

6.1 Взяти до відома аналітичні матеріали щодо результативності  закладів освіти у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та обговорити їх на засіданнях шкільних методичних об`єднань, нарадах при директору .

До 15.03.2019

6.2. Спланувати заходи у  закладах загальної середньої освіти щодо покращення роботи з обдарованими дітьми у
2019 році.

До 01.03.2019

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Демюк В.В.

 

 

Начальник  відділу                                           М.В.Маринюк

Вик. Демюк В.В.

9-11-85

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до наказу № 6-а / 4-а  від 14.01.2019

 

з/п

ПІБ учня Навчальний заклад Клас Предмет Місце ПІБ учителя
 

1

Щербацька Софія Андріївна Летичівський ліцей  №1 7 Українська мова та література 1 Рутковська Антоніна Максимівна
 

2

 

Нікітюк Іванна Олександрівна Летичівський ліцей  №3 7 Українська мова та література 2 Лобода Оксана Григорівна
 

3

Ковальова Катерина Анатоліївна Сусловецький ліцей 7 Українська мова та література 2 Яцук Олена Володимирівна
 

4

Демкова Ірина Олегівна Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 Українська мова та література 3 Трачук Яна  Василівна
5 Бізюра Олександра Володимирівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 7 Українська мова та література 3 Степанова Тетяна Анатоліївна
6 Лисик Марія  Юріївна Голосківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів 7 Українська мова та література 3 Карбовська Любов  Володимирівна
7 Ковальчук Римма Сергіївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 8 Українська мова та література 2 Степанова Тетяна Анатоліївна
8 Тинянський Дмитро Володимирович Летичівський ліцей  №1 8 Українська мова та література 3 Терешко Наталія Борисівна
9 Деменчук Єлізавета Сергіївна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Українська мова та література 1 Мартинишина Наталія Борисівна
10 Михальчишина Наталія Олександрівна Сусловецький ліцей 8 Українська мова та література 3 Яцук

Олена Володимирівна

11 Дзядух Вікторія Федорівна Летичівський ліцей  №3 8 Українська мова та література 2 Лобода Оксана Григорівна
12 Лермонтова Адріана Олексіївна Меджибізька  ЗОШ  І-ІІІ ступенів 8 Українська мова та література 3 Ястремська Інна Сергіївна
13 Гусар Валерія Василівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Українська мова та література 2 Степанова Тетяна Анатоліївна
14 Ткачук Євгенія Олександрівна Летичівський  ліцей №1 9 Українська мова та література 2 Рутковська Антоніна Максимівна

Терешко Наталія Борисівна

15 Мариновська Марина В`ячеславівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Українська мова та література 1 Степанова Тетяна Анатоліївна
16 Чорна Любов Петрівна Требуховецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 9 Українська мова та література 3 Попадюк Тетяна Володимирівна
17 Ющук Крістіна Анатоліївна Летичівський  ліцей №3 9 Українська мова та література 3 Лобода Оксана Григорівна
18 Потапова Ганна Андріївна Меджибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Українська мова та література 2 Гончар Людмила Миколаївна
19 Христик Мар`яна Олександрівна

 

Летичівський ліцей №1 10

 

 

Українська мова та література 1 Рутковська Антоніна Максимівна

 

 

20 Гаврищук Анастасія Олегівна Летичівський ліцей №1 10 Українська мова та література 3 Трачевська Оксана Степанівна
21 Дмітрієва Оксана  Степанівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

10 Українська мова та література 2 Мартинишина Наталія Борисівна
22 Шпитецька  Софія  Анатоліївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

 

10 Українська мова та література 2 Тисячна Оксана Ігорівна
23 Слободянюк Анастасія Валеріївна Меджибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 Українська мова та література 2 Гончар Людмила Михайлівна

 

24 Григор’єва

Яна

Василівна

Летичівський ліцей  №1 11 Українська мова та література 2 Антонюк Лариса Миколаївна
25 Сірик Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Українська мова та література 2 Тисячна Оксана Ігорівна
26 Луцишина Вікторія Миколаївна Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 Українська мова та література 3 Попадюк

Тетяна Володимирівна

27 Островська Альона Богданівна Меджибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 Українська мова та література 1 Гончар Людмила Михайлівна
28 Притуляк Ярослав Леонідович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 8 Географія 1 Притуляк

Леонід

Леонідович

29 Яковлєва Анжеліка  Анатоліївна Ставницька ЗОШ І-ІІ ступенів 8 Географія 2 Наварчук Дмитро Олегович
30 Присяжнюк Ангеліна Сергіївна Голенищівський  ліцей 8 Географія 2 Драчук Олександр Іванович

 

31 Дзядух Вікторія Федорівна Летичівський ліцей  №3

 

8 Географія 3 Трохименко Оксана  Василівна
32  

Григор`єв Павло  Сергійович

Летичівський ліцей  №1

 

8 Географія 3 Кордяк Іван Михайлович
33 Лермонтова Адріана Олексіївна Меджибізька  ЗОШ  І-ІІІ ступенів 8 Географія 3 Литвин Олеся Володимирівна
34 Білан Дмитро Сергійович Голосківська ЗОШ І-ІІІ  ступенів 8 Географія 3 Гасюк Андрій Петрович
35 Дишкантюк Ярослава Ярославівна Летичівський ліцей  №1

 

9 Географія 1 Цимбалюк Марія Василівна
36 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Географія 2 Литвин Олеся Володимирівна
37 Очеретна Яна Володимирівна Летичівський ліцей № 1 9 Географія 2 Цимбалюк Марія Василівна
38 Ніколайчук Мар`ян Сергійович Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Географія 3 Гасюк Андрій Петрович

 

39 Гусар Валерія Василівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Географія 3 Притуляк Леонід Леонідович
40 Яковишена Валерія Валеріївна

 

 

Митковецька гімназія 9 Географія 3 Самолюк Оксана  Григорівна

 

41 Дорус Роман Олексійович Голенищівський  ліцей 10 Географія 3 Драчук

Олександр

Іванович

42 Савчук Вадим  Вікторович Летичівський НВК №2 «ЗОШ  І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Географія 2 Притуляк Леонід  Леонідович
43 Пірожков Євген Ігорович Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Географія 2 Гасюк Андрій Петрович
44 Терлига  Анна Дмитрівна Требуховецька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Географія 3 Шинкарук Ганна Олександрівна
45 Парадовський    Денис Вікторович

 

Летичівський ліцей №1 10 Географія 3 Нестер Володимир Миколайович
46 Педосюк Андрій Анатолійович Летичівський ліцей №1 10 Географія 1 Нестер Володимир Миколайович
47 Грищук Олександр Олексійович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Географія 2 Притуляк

Леонід

Леонідович

48 Кирильцев Ярослав  Федорович Требуховецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 11 Географія 3 Шинкарук Ганна Олександрівна
49 Мартинов Валерій Валерійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Географія 1 Литвин Олеся Володимирівна

 

50 Шадрін Андрій Олександрович Летичівський ліцей №1 8 Англійська мова 1 Варченко Оксана Михайлівна
51 Нестер Дмитро Миколайович Летичівський ліцей №1 8 Англійська мова 2 Рогач

Жанна Олексіївна

52 Дзядух Вікторія Федорівна Летичівський ліцей №3 8 Англійська мова 2 Будник  Тетяна  Олегівна
53 Кошельник Вадим Віталійович Ставницька ЗОш І-ІІ ступенів 8 Англійська мова 3 Блонська Світлана Степанівна
54 Гулько Валерія  Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 8 Англійська мова 3 Войченко Альона Валеріївна
55 Слободянюк Валерія Вадимівна Летичівський ліцей №1

 

9 Англійська мова 1 Варченко Оксана Михайлівна
56 Кордонець Анастасія

Юріївна

Новокостянтинівський  ліцей 9 Англійська мова 3 Дзябельська  Олена Миколаївна
57 Калакай Віталій Ігорович Ставницька ЗОШ  І-ІІ ступенів 9 Англійська мова 3 Блонська  Світлана Степанівна
58 Слободянюк Максим Володимирович

 

Летичівський ліцей  №1

 

 

9 Англійська мова 2 Рогач

Жанна Олексіївна

59 Лисюк Крістіна Петрівна Лисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів 9 Англійська мова 3 Кузнець Любов Романівна

 

60 Мариновська Марина В`ячеславівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Англійська мова 2 Гусар Оксана Валеріївна
61 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Англійська мова 2 Кожухівська Людмила Степанівна
62 Загурський Денис Дмитрович Летичівський ліцей  №3 9 Англійська мова 3 Звір Олена  Леонтіївна
63 Христик Мар’яна Олександрівна Летичівський ліцей  №1 10 Англійська мова       1 Рогач

Жанна Олексіївна

64 Огороднік Дар`я Анатоліївна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Англійська мова       3 Дядик Ольга Анатоліївна

 

 

 

65 Бачинська Діана Ігорівна Летичівський ліцей №1 10 Англійська мова        3 Рогач

Жанна Олексіївна

66 Кліманський Денис Володимирович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія

 

 

10 Англійська мова        3 Войченко Алла Валеріївна
67 Синявська Анна Олександрівна  Летичівський НВК №2 «ЗОШ  І-ІІІ ступенів- гімназія»

 

 

10 Англійська мова       2 Войченко Алла Валеріївна
68  Слободянюк Анастасія Валеріївна Меджибізька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 10 Англійська мова 2 Наварчук Олена Іванівна
69 Григор’єва

Яна

Василівна

Летичівський ліцей №1 11 Англійська мова 3 Рогач

Жанна Олексіївна

70 Островська Альона Богданівна Меджибізька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 11 Англійська мова 2 Наварчук Олена Іванівна
71 Теслюк Володимир Юрійович Летичівський ліцей №1 11 Англійська мова 1 Рогач

Жанна Олексіївна

72 Куйбіда Роман Ігорович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія 11 Англійська мова 3 Гусар Оксана Валеріївна
73 Старинська Тетяна Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія 8 Німецька мова 1 Вінник  Алла Миколаївна
74 Бевза Вікторія Сергіївна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Німецька мова 2 Мацькова Наталія Михайлівна
75 Бевза Валерія Сергіївна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Німецька мова 3 Мацькова Наталія Михайлівна
76 Андрощук Яна Ігорівна Летичівський  ліцей  №1 8 Німецька мова 3 Рудик Людмила Віталіївна

 

77 Терешко Дмитро Сергійович Летичівський  ліцей  №1 9 Німецька мова 1 Варченко Маргарита Львівна
78 Хорик Анастасія Василівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Німецька мова 2 Мацькова Наталія Михайлівна
79 Савчук Владислава Миколаївна Лисогірська ЗОШ  І-ІІ ступенів 9 Німецька мова 3 Котик  Леся Борисівна
80 Дмітрієва Оксана Степанівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

 

10 Німецька мова 1 Мацькова Наталія Михайлівна
81 Горбатюк Оксана Олександрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Німецька мова 2 Вінник Алла Миколаївна
82 Ніколайчук Мар`ян Сергійович Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Німецька мова 3 Мацькова Наталія Михайлівна
83 Коваль Анна Дмитрівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Німецька мова 1 Мацькова Наталія Михайлівна
84 Броцюк Вікторія Петрівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Німецька мова 2 Мацькова Наталія Михайлівна
85 Руднік  Марк Іванович Вербецька ЗОШ І-ІІ  ступенів 6 Математика 1 Кравчук Юлія Володимирівна
86 Ліповуз Вікторія Вікторівна Летичівський  ліцей  №3 6 Математика 2 Дядюк Світлана Дмитрівна
87 Рейвах Уляна Михайлівна Сусловецький ліцей 6 Математика 2 Яцук Мирослава Андріївна
88 Курпата Вікторія Станіславівна Митковецька гімназія 6 Математика 3 Поліщук Світлана Іванівна
89

 

Герасимчук Олександра Валеріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

 

 

6 Математика 3 Березюк Любов Олексіївна
90 Літвінов Богдан Олексійович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 6 Математика 3 Березюк Любов Олексіївна
91 Пірожкова  Анастасія Ігорівна

 

Голосківська  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів 6 Математика 3 Козко Діана Володимирівна
92 Бурлаченко Карина  Максимівна Вербецька ЗОШ  І-ІІ ступенів 7 Математика 2 Кравчук Юлія Володимирівна
93 Лесик Марія

Юріївна

Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

7 Математика 3 Слободян Надія  Іллівна Казіміров Ігор Васильвич
94 Горбанчук Олександр Віталійович Летичівський ліцей №3 7 Математика 3 Дядюк Світлана Дмитрівна
95 Бездіточник Ілля Іванович Лисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів 7 Математика 3 Гуркалюк Олена Вікторівна
96 Грабар Роман Михайлович Летичівський ліцей №1 7 Математика 1 Черниш  Людмила Петрівна
97 Сичов Василь Олександрович Голенищівський  ліцей 7 Математика 2 Верміяш Маряна Вікторівна
98 Дзядух Вікторія Федорівна Летичівський ліцей №3 8 Математика 2 Пилипенко Людмила Борисівна
99 Стасюк  Ярослав Олександрович

 

Летичівський ліцей №1 8 Математика 1 Кущенко Людмила Іванівна

 

100 Деменчук Єлізавета Сергіївна Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 Математика 3 Слободян Надія Іллівна

Казіміров І.В.

101 Лєрмонтова Адріана Олексіївна Меджибізька  ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Математика 3 Данішевська Наталія Анатоліївна
102 Ніколайчук Катерина Олександрівна

 

Новокостянтинівський ліцей 8 Математика 3 Гусєва Людмила Дмитрівна
103 Яковишина Валерія Валеріївна

 

 

Митковецька гімназія

 

9 Математика 2 Поліщук Світлана

Іванівна

104 Очеретна  Яна Володимирівна Летичівський ліцей  №1 9 Математика 1 Недашківська Алла Ігорівна
105 Коцюр Анна Валентинівна Летичівський ліцей  №1 9 Математика 3 Недашківська Алла Ігорівна
106 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Математика 2 Данішевська Наталія Анатоліївна
107 Чорна Любов Петрівна Требуховецька ЗОш  І-ІІІ ступенів 9 Математика 3 Хапіцький Ігор Михайлович
108 Дороговцев Сергій Віталійович Лисогірська  ЗОШ  І-ІІ ступенів

 

9 Математика 3 Гуркалюк Олена Вікторівна
109 Ющук Крістіна Анатоліївна Летичівський ліцей  №3 9 Математика 3 Данчук Оксана Анатоліївна
110 Пірожков Євген Ігорович Голосківська ЗОШ    І- ІІІ ступенів 10 Математика 2 Козко Діана Володимирівна
111 Вонсович Богдан  Анатолійович Летичівський ліцей №3 10 Математика 2 Пилипенко Людмила Борисівна
112 Педосюк Андрій Анатолійович Летичівський ліцей №1 10 Математика 1 Черниш  Людмила Петрівна
113 Беринда Олена  Віталіївна Летичівський ліцей №1 10 Математика 3 Черниш  Людмила Петрівна
114 Болдіна Вікторія Володимирівна

 

Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Математика 2 Данішевська Наталія Анатоліївна
115 Теслюк Володимир Юрійович

 

Летичівський ліцей №1 11 Математика 1 Недашківська Алла Ігорівна
116 Ваврик Анна Геннадіївна Летичівський ліцей  №1 11 Математика 2 Недашківська Алла Ігорівна
117 Луцишина Вікторія Миколаївна Требуховецька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

 

 

11 Математика 3  Хапіцький Ігор Михайлович
118 Драчук Віталій Олександрович Голенищівський ліцей 7 Хімія 1 Стрельбіцька Галина Тимофіївна
119 Грабар Роман Михайлович Летичівський ліцей  №1 7 Хімія 2 Шурин Олена Володимирівна
120 Байдюк Олександра Олегівна Летичівський ліцей  №1 7 Хімія 2 Шурин Олена Володимирівна
121 Надь Дарина Ярославівна Лисогірська ЗОШ   І-ІІ ступенів 7 Хімія 3 Гончар Антоніна Василівна
122 Кіт  Марія  Олександрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 7 Хімія 3 Сеник Олена Віталіївна
123 Богачук Лілія Максимівна Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

7 Хімія 3 Слободян

Лілія

Анатоліївна

124 Тинянський Дмитро Володимирович

 

Летичівський ліцей  №1 8 Хімія 1 Шурин Олена Володимирівна
125 Лєрмонтова Адріана Олексіївна Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Хімія 2 Слободян

Лілія

Анатоліївна

126 Білан Дмитро Сергіївич Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 Хімія 3 Новак Володимир Олександрович
127 Старинська Тетяна Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

 

8 Хімія 2 Сеник Олена Віталіївна
128 Закорчевний Артем Віталійович Лисогірська  ЗОШ І-ІІ ступенів

 

8 Хімія 3 Гончар Антоніна Василівна
129 Яковлєва Анжеліка Анатоліївна Ставницька ЗОШ  І-ІІ ступенів 8 Хімія 3 Мазурков Олег Григорович
130 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Хімія 1 Слободян

Лілія

Анатоліївна

131 Терешко Дмитро Сергійович Летичівський ліцей  №1 9 Хімія 2 Боднар Валентина Іванівна
132 Коротка Тетяна Юріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Хімія 3 Сеник  Олена Віталіївна
133 Дороговцев Сергій Віталійович Лисогірська ЗОШ

І-ІІ ступенів

9 Хімія 3 Гончар Антоніна Василівна
134 Перестяк Анна Анатоліївна Голенищівський   ліцей 9 Хімія 3 Стрельбіцька  Галина Тимофіївна

 

 

135 Баліцький Ілля Сергійович Летичівський ліцей №1 10 Хімія 1 Боднар Валентина Іванівна
136 Гаврищук Анастасія Олегівна

 

Летичівський ліцей №1 10 Хімія 2 Боднар Валентина Іванівна
137 Радецький Вадим Анатолійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Хімія 3 Слободян

Лілія

Анатоліївна

138 Цвяк Анна Олегівна Летичівський ліцей №1 11           Хімія 1 Шурин Олена Володимирівна
139 Болдіна

Вікторія

Володимирівна

Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Хімія 3 Слободян

Лілія

Анатоліївна

140 Дармограй Аліна Олександрівна Летичівський ліцей №1 11 Хімія 2 Шурин Олена Володимирівна
141 Буран Максим Вадимович Летичівський ліцей  №1 8 Історія 1 Кунинець Галина Михайлівна
142 Старинська Тетяна Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія 8 Історія 2 Коломієць Альона Леонідівна
143 Лєрмонтова Адріана  Олексіївна Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Історія 3 Войтко Тетяна Андріївна
144 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

9 Історія 1 Войтко Тетяна Андріївна
145 Коротка Тетяна Юріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія 9 Історія 2 Бачинська Наталія Миколаївна
146 Очеретна Яна Володимирінв Летичівськаий  ліцей  №1 9 Історія 3 Панчук  Інна Миколаївна
147 Христик Мар`яна Олександрівна Летичівський ліцей №1 10

 

 

Історія 1

 

 

Способ Валентина Григорівна
148 Кобель Наталія Олександрівна Летичівський ліцей №1 10 Історія 2 Способ Валентина Григорівна
149 Синявська Анна  Олександрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Історія 3 Івасюк Галина Іванівна
150 Мартинов Валерій Валерійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

 

11 Історія 1 Войтко Тетяна Андріївна
151 Григорєва Яна Василівна Летичівський ліцей №1 11 Історія 3 Способ Валентина Григорівна
152 Коновальська Наталія Миколаївна Летичівський ліцей  №1

 

11 Історія 3 Плаксій Зінаїда Миколаївна
153 Сірик Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Історія 2 Коломієць Альона Леонідівна
154 Григорєва Яна Василівна Летичівський ліцей №1 11 Астрономія 2 Кліпановська

Надія

Григорівна

155 Ваврик Анна Геннадіївна Летичівський ліцей №1 11 Астрономія 1 Кліпановська

Надія

Григорівна

 

156 Драчук Ульяна Вікторівна Летичівський ліцей №1 11 Астрономія 3 Кліпановська

Надія

Григорівна

 

 

157 Вонсович Богдан  Андрійович Летичівський ліцей  №3 10 Астрономія 2 Данчук Оксана Анатоліївна
158 Кліманський Денис Володимирович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Астрономія 1 Панічева Леся Василівна
159 Сірик Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Астрономія 3 Панічева Леся Василівна
160 Нестер Дмитро Миколайович Летичівський ліцей №1 8      Біологія 1 Цимбалюк

Марія

Василівна

161 Тинянський  Дмитро Володимирович

 

Летичівський ліцей №1 8      Біологія 2 Пилипчук Алла Борисівна
162 Лєрмонтова Адріана Олексіївна Меджибізька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 8      Біологія 2 Слободян Лілія Анатоліївна
163 Грушко Сергій Васильович Голосківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів 8      Біологія 2 Новак Любов Миколаївна
164 Дзядух Вікторія Федорівна Летичівський ліцей № 3 8      Біологія 3 Трохименко Оксана Василівна
165 Михальчишина   Наталія Олександрівна Сусловецький  ліцей 8      Біологія 3 Махлай Надія Павлівна
166 Притуляк Ярослав Леонідович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 8      Біологія 3 Камінська Марина Віталіївна
167 Закорчевний Артем Віталійович Лисогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів 8      Біологія 3 Гончар Антоніна Василівна
168 Назаревич Дарія Степанівна Голенищівський  ліцей 8      Біологія 3 Стрельбіцька   Галина Тимофіївна

 

 

169 Демюк Діана Ярославівна Летичівський ліцей  №1 9      Біологія 1 Цимбалюк

Марія

Василівна

170 Гайновська Вікторія Валентинівна

 

Летичівський ліцей №1 9      Біологія 2 Цимбалюк

Марія

Василівна

171 Потапова Ганна Андріївна Меджибізька  ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9      Біологія 3 Слободян

Лілія

Анатоліївна

172 Цюрукало Олександра Володимирівна Сусловецькаийліцей 9      Біологія 3 Махлай Надія Павлівна
173 Мариновська  Марина Вячеславівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

9      Біологія 3 Камінська Марина Віталіївна

 

174 Чорна Любов Петрівна Требуховецька  ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9      Біологія 3 Лісова Лілія Степанівна
175 Кордонець Анастасія Юріївна

 

 

Новокостянтинівський ліцей 9      Біологія 2 Бурякова Світлана Володимирівна
176 Баліцький Ілля Сергійович Летичівський ліцей №1 10 Біологія 1 Цимбалюк Марія Василівна
177 Дмітрієва Оксана Степанівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10      Біологія 2 Новак

Любов

Миколаївна

178 Радецький Вадим Андрійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10      Біологія 3 Слободян

Лілія

Анатоліївна

179 Шпитецька Софія Анатоліївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

10      Біологія 3 Камінська Марина Віталіївна
180 Вонсович Богдан Андрійович Летичівський ліцей  №3 10     Біологія 3 Трохименко Оксана Василівна
181 Цвяк  Анна Олегівна Летичівський ліцей №1

 

11 Біологія 1 Пилипчук

Алла

Борисівна

182 Сікун

Марина

Володимирівна

 

Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Біологія 2 Слободян

Лілія

Анатоліївна

183 Сірик Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Біологія 3 Камінська Марина Віталіївна
184 Лєвченко  Юлія Михайлівна Голенищівський ліцей 11 Екологія 2 Стрельбіцька  Галина Тимофіївна
185 Макотерський  Михайло Ярославович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

11 Екологія 2 Камінська Марина Віталіївна
186 Коломієць Вікторія Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

10 Екологія 2 Камінська Марина Віталіївна
187 Дмітрієва Оксана Степанівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

 

10 Екологія 1 Новак

Любов

Миколаївна

 

188 Герасимчук Віта Володимирівна Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 Екологія 2 Лісова Лілія Степанівна
189 Сікун Марина Володимирівна Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Екологія 2 Слободян Лілія Анатоліївна
190 Кіт  Марія Олександрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 7 Фізика 1 Панічева Леся  Василівна
191 Патик Максим Іванович Летичівський ліцей №1

 

7 Фізика 2 Довгалюк Сергій Леонідович
192 Грабар Роман Михайлович Летичівський ліцей №1

 

7 Фізика 2 Довгалюк Сергій Леонідович
193 Бурлаченко Каріна Максимівна Вербецька ЗОШ  І-ІІ ступенів 7 Фізика 3 Українець Ольга  Іванівна
194 Нікітюк  Іванна  Олександрівна Летичівський ліцей №3

 

7 Фізика 3 Данчук Оксана Анатоліївна
195 Закорчевний  Артем Віталійович Лисогірська ЗОШ  І-ІІ ступенів 8 Фізика 2 Гуркалюк Олена Вікторівна
196 Деменчук Єлєзавета Сергіївна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Фізика 1 Козко

Діана

Володимирівна

 

197 Дзядух Вікторія Федорівна Летичівський ліцей №3 8 Фізика 2 Данчук Оксана Анатоліївна

 

198 Михальчишина Наталія  Олександрівна Сусловецький  ліцей 8 Фізика 3 Прус Віктор Сергійович
199 Лермонтова Адріана Олексіївна Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8 Фізика 2 Данішевський Сергій Іванович
200 Старинська Тетяна Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 8 Фізика 3 Панічева

Леся

Василівна

201 Хорик Анастасія Василівна Голосківська ЗОШ  І-ІІІ  ступенів 9 Фізика 2 Казіміров  Ігор  Васильович
202 Кушко Зоряна Ігорівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

9 Фізика 2 Панічева

Леся

Василівна

203 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Фізика 3 Данішевський Сергій Іванович

\

 

204 Авер’янов Владислав Валентинович Летичівський ліцей  №1 9 Фізика 1 Кліпановська

Надія

Григорівна

205 Дорогивцев Сергій Віталійович Лисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів 9 Фізика 3 Гуркалюк Олена  Вікторівна

 

 

206 Ющук  Крістіна Анатоліївна Летичівський ліцей №3 9 Фізика 3 Данчук Оксана  Анатоліївна
207 Педосюк

Андрій

Анатолійович

Летичівський ліцей  №1 10 Фізика 1 Довгалюк

Сергій

Леонідович

 

 

208 Алдошина Олена В’ячеславівна

 

Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Фізика 2 Данішевський Сергій Іванович
209 Шпитецька Софія Анатоліївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

10 Фізика 2 Панічева

Леся

Василівна

210 Адаменко Ілля  Олександрович Летичівський ліцей  №1 10 Фізика 3 Довгалюк Сергій Леонідович
211 Вонсович Богдан Андрійович Летичівський  ліцей  №3 10 Фізика 3 Данчук Оксана Анатоліївна
212 Теслюк Володимир Юрійович Летичівський  ліцей  №1 11 Фізика 1 Довгалюк Сергій Леонідович

 

213 Болдіна  Вікторія Володимирівна Меджибізька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 11 Фізика 2 Данішевський Сергій  Іванович

 

214 Коновальська Наталія Миколаївна Сусловецький ліцей 11 Фізика 3 Прус  Віктор Сергійович

 

215 Сірик    Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Фізика 3 Панічева

Леся

Василівна

 

216 Терешко Дмитро Сергійович Летичівський ліцей  №1 9 Інформатика 3 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

217 Березовський Олександр Сергійович

 

 

Летичівський ліцей  №1 10 Інформатика 2 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

 

218 Синявський Денис

Павлович

Летичівський ліцей  № 1 10 Інформатика 3 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

219 Гулько Анастасія Олександрівна Летичівський  ліцей  №1 8 Інформаційні

технології

1 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

220 Бачинський Роман Валентинович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 8 Інформаційні

технології

2 Русановська Наталія  Юріївна
221 Григор`єв Валерій Валентинович Голосківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів 8 Інформаційні

технології

3 Козко Діана Володимирівна
222 Терешко Дмитро Сергійович Летичівський ліцей №1 9 Інформаційні

технології

1 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

 

223 Левченко Віталій Олексійович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Інформаційні

технології

2 Русановська Наталія  Юріївна
224 Ніколайчук Мар`ян Cергійович Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Інформаційні

технології

3 Козко Діана Володимирівна
225 Березовський Назар Анатолійович Летичівський ліцей №1 9 Інформаційні

технології

3 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

 

226 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ  І-ІІІ ступенів 9 Інформаційні

технології

3 Терлига Юлія Анатоліївна
227 Ющук Крістіна  Анатоліївна Летичівський ліцей  №3 9 Інформаційні

технології

3 Пилипенко Людмила Борисівна
228 Баліцький Ілля Сергійович Летичівський ліцей   №1 10 Інформаційні

технології

1 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

229 Нестер Дмитро Миколайович

 

Летичівський ліцей   №1 10 Інформаційні

технології

3 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

230 Дмітрієва Оксана Степанівна Голосківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Інформаційні

технології

2 Козко Діана Володимиріна
231 Патик Мар`яна Олександрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Інформаційні

технології

3 Русановська Наталія  Юріївна
232 Білецький Ярослав Анатолійович Новокостянтинівський  ліцей 10 Інформаційні

технології

2 Білецька Людмила Іванівна
233 Слободянюк  Владислав Віталійович Летичівський ліцей №1 11 Інформаційні

технології

1 Мовчанюк

Тимофій

Тимофійович

234 Куйбіда Роман Ігорович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Інформаційні

технології

2 Русановська Наталія  Юріївна
235 Береговий Павло Миколайович Летичівський ліцей  №3 11 Інформаційні

технології

3 Пилипенко Людмила  Борисівна
236 Миронов Валерій Валерійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Інформаційні

технології

3 Терлига Юлія Анатоліївна
237 Терешко Дмитро Сергійович

 

 

Летичівський ліцей №1 9 Правознавство 1 Способ

Валентина

Григорівна

 

238 Ткачук Євгенія Олександрівна Летичівський ліцей №1 9 Правознавство 2 Способ

Валентина

Григорівна

 

239 Коротка Тетяна Юріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Правознавство 3 Коломієць Альона Леонідівна

 

240 Микитюк Максим Сергійович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Правознавство 3 Войтко Тетяна Андріївна
241 Адаменко Ілля Олександрович Летичівський ліцей  №1

 

10 Правознавство 1 Способ

Валентина

Григорівна

 

242 Синявська Анна Олександрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Правознавство 2 Коломієць Альона Леонідівна

 

243 Вонсович Богдан Андрійович Летичівський ліцей  №3 10 Правознавство 3 Лисий Володимир Леонтійович
244 Коновальська  Наталія Миколаївна Сусловецький ліцей 11 Правознавство 1 Плаксій Зінаїда Миколаївна
245 Бортник Уляна Миколаївна Летичівський ліцей  №1 11 Правознавство 2 Способ

Валентина

Григорівна

 

246 Сірик Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Правознавство 2  

Коломієць Альона Леонідівна

 

247 Прус Альона Олександрівна Летичівський ліцей  №3 11 Правознавство 3 Лисий Володимир Леонтійович
248 Гладкий Станіслав Олександрович Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Економіка 2 Литвин Олеся Володимирівна

 

249 Голєв Богдан Олександрович Летичівський ліцей №1 11 Економіка 3 Кордяк

Іван

Михайлович

250 Бондарчук Денис Вікторович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Економіка 1 Чумак

Лариса

Миколаївна

251 Береговий Павло Миколайович Летичівський ліцей №3 11 Економіка 3 Дядюк Світлана Дмитрівна
252 Коцюр Анна Валентинівна Летичівський ліцей №1 9 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

1 Маринюк

Світлана

Євгенівна

253 Кицюк Аліна Сергіївна Летичівський ліцей №1 9 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

2 Маринюк

Світлана

Євгенівна

254 Мариновська Марина Вячеславівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

2 Присяжнюк Лариса Миколаївна
255 Дрейко Альона Анатоліївна Летичівський ліцей  №3 9 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

3 Трохименко

Оксана

Василівна

256 Олексюк Анастасія Олександрівна Сусловецький ліцей 9 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

3 Вуйко

Наталія

Анатоліївна

257 Ковальчук Ірина Іванівна Новокостянтинівський ліцей 9 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

3 Репюк Наталія Михайлівна
258 Чорна Любов Петрівна Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

 

 

2 Руцький Анатолій Анатолійович
259 Коломієць Вікторія Андріївна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

1 Присяжнюк Лариса Миколаївна
260 Заєць Олександра Андріївна Сусловецький ліцей 11 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

2 Вуйко

Наталія

Анатоліївна

261 Дядик  Лілія Олександрівна Летичівський ліцей №3 11 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

2 Трохименко Оксана Василівна
262 Данчук  Наталія Анатоліївна Гречинецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» 11 Трудове навчання

(обслуговуючі види праці)

 

3 Сінерук Тетяна  Василівна
263 Терешко Дмитро Сергійович Летичівський ліцей  №1 9 Трудове навчання

(технічні види праці)

1 Синявський Богдан Валентинович
264 Ковальчук Максим Володимирович Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів 9 Трудове навчання

(технічні види праці)

2 Ганжій Володимир Васильович
265 Михальчишин  Вадим Володимирович Летичівський  ліцей №3

 

9 Трудове навчання

(технічні види праці)

3 Білоконь Анатолій Олександрович
266 Царук Микола Васильович Требуховецька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9 Трудове навчання

(технічні види праці)

2 Руцький Анатолій Анатолійович

 

267 Береговий Павло Володимирович

 

Летичівський  ліцей №3 11 Трудове навчання

(технічні види праці)

1 Білоконь Анатолій Олександрович

 

268 Кучма Володимир Михайлович Новокостянтинівський  ліцей 11 Трудове навчання

(технічні види праці)

2 Гудзенко Наталя Василівна
269 Коржавов Данило Валентинович Голенищівський ліцей 11 Трудове навчання

(технічні види праці)

3 Наскальна Світлана Миколаївна
270 Шихова Наталія Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Російська

мова

1 Жорницька Тетяна  Василівна
271 Паламарчук Ірина Петрівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Російська

мова

3 Жорницька Тетяна  Василівна
272 Ющук Крістіна Летичівський ліцей №3 9 Російська

мова

3 Загоруйко Антоніна  Степанівна
273 Потапова Ганна Меджибізька  ЗОШ І-ІІІ  ступенів 9 Російська

мова

2 Іванова Людмила Олександрівна
274 Кордонець Анастасія Юріївна Новокостянтинівський  ліцей 9 Російська

мова

2 Гудзенко Наталя Василівна
275 Яковишена Валерія Валеріївна

 

Митковецька гімназія 9 Російська

мова

3 Трасковська Діна Петрівна
276 Слободянюк Анастасія Валеріївна Меджибізька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10 Російська

мова

3 Іванова Людмила Олександрівна
277 Гурська Діана Ігорівна Летичівський  ліцей  №3 10 Російська

мова

1 Ряба Світлана Олександрівна
278 Курнос Дарія  Іванівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Російська мова 2 Жорницька Тетяна  Василівна
279 Савчук Вадим Вікторович Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 10 Російська

мова

3 Жорницька Тетяна  Василівна
280 Сірик Ірина Вікторівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 11 Російська

мова

2 Драниця Тетяна Віталіївна
281 Григор`єва Яна Василівна Летичівський ліцей  №1

 

11 Російська

мова

1 Варенко

Надія

Петрівна

282 Островська Альона  Богданівна Меджибізька  ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11 Російська

мова

3 Іванова Людмила Олександрівна
283 Меншикова Анжела Юріївна Голенищівський ліцей 11 Російська

мова

3 Майданюк Катерина Степанівна
284 Лічман

Мар’яна

Дмитрівна

Летичівський  ліцей №1 10 Польська мова 1 Лисенко Тетяна Вікторівна
285 Цвяк Анна Олегівна Летичівський ліцей №1 11 Польська мова 1 Лисенко Тетяна Вікторівна
286 Дишкантюк Ярослава Ярославівна Летичівський  ліцей №1 9 Польська мова 2 Лисенко Тетяна Вікторівна
287 Мариновська  Марина В`ячеславівна Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 9 Польська мова 1 Алєксєєнко

Галина  Іванівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons